Brak w magazynie
Numer artykułu
271535
674,79 zł
  • Hipermarket w Winterswijk W magazynie
  • Sklep internetowy Tylko w hipermarkecie
Obelink
Namiot ten polecany jest osobom, które poszukują kompaktowego namiotu tunelowego, ale również na tyle wygodnego, żeby można było w nim stanąć, jak również mieć choćby małą przestrzeń mieszkalną, przydatną podczas złej pogody. Obelink Benidorm 4 spełnia te wszystkie wymagania.

Namiot posiada stałą podłogę. Oznacza to, że podłoga jest zszyta z namiotem zewnętrznym pod całą jego powierzchnią. Zapobiega to przedostawaniu się wody do namiotu podczas opadów deszczu. Kolejną dodatkową zaletą stałej podłogi jest to, że owady i insekty pozostają na zewnątrz namiotu.

Jeśli do spania używane są mniejsze maty, w namiocie tym mogą zmieścić się 4 osoby. Jeśli wygodniej jest spać na materacach dmuchanych, mieszczą się maksymalnie 3 z nich, będzie natomiast w tym przypadku konieczne zwinięcie ścianki działowej kabiny sypialnej. Namiot będzie przeznaczony jedynie dla dwóch osób? Wtedy do dyspozycji jest przestronna przestrzeń do spania, a duży podwójny materac powietrzny z łatwością zmieści się w kabinie sypialnej, gdy ścianka działowa jest zwinięta. Książka czytana przed snem lub podręczna latarka, mogą być przechowane w specjalnych podręcznych schowkach.

W przedniej części namiotu znajdują się dwa okna zapewniające dodatkowe światło. Dla zachowania odrobiny prywatności, okna od środka można zasłonić.

Dzięki dodatkowemu wejściu z boku namiotu, nie ma konieczności wychodzenia z namiotu bezpośrednio do sąsiadów, jeśli rozstawianie namiotu w miejscu docelowym jest bardzo ograniczone, gdyż można wybrać, które drzwi będą docelowo używane.

Obelink Benidorm 4 został również zaprojektowany z myślą o dobrej wentylacji, z dwoma otworami wentylacyjnymi z przodu, które są chronione przed deszczem. Z tyłu można również wietrzyć namiot za pomocą dużego okna wentylacyjnego, który jest również chroniony przed deszczem, na tej samej wysokości w wewnętrznym namiocie znajduje się również okno z moskitierą. Ponieważ lepiej jest mieć więcej możliwości wentylacji niż za mało, drzwi kabiny sypialnej są również wyposażone w dodatkowe drzwi z moskitierą.

Specyfikacja

Informacje ogólne
Numer artykułu 271535
Numer fabryczny 271535
Rodzaj namiotu Namiot tunelowy
Okres gwarancji 12 miesiące
Marka obelink
Informacje techniczne
Ilość osób 4
Pompowany
Wentylacja
Ilość wejść 2
Ilość sypialni 2
Ilość punktów wentylacyjnych 3
Siatka przeciw owadom
Przestrzeń mieszkalna
Rodzaj podłogi Stała
Informacje o opakowaniu
Model pokazowy dostępny w hipermarkecie
Szerokość opakowania 29 cm
Długość opakowania 62 cm
Wysokość opakowania 29 cm
Informacje o produkcie
Powierzchnia 10.79 m2
Szerokość 260 cm
Długość sypialni 240 cm
Wysokość 185 cm
Waga ogólna 11.9 kg
Długość 415 cm
Kolor Szary
Informacje o użytkowaniu
Czas rozłożenia 20 minut
Idealny do Początkujących, Na wędrówki, Dwóch osób
W komplecie z Fluorescencyjne linki napinające, Śledzie, Torba do przechowywania
Informacje o materiale
Materiał namiotu zewnętrznego Poliester
Materiał podłogi PE
Materiał namiotu wewnętrznego Poliester
Jakość materiału 75 Denier
Drążków Włókno szklane 11 mm
Słup wody tropik 3000 mm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porównaj produkty