Zamówienie w 3 prostych krokach
  • Największy wybór w Europie
  • Gwarantowana najnisza cena
  • 72.500m2 pow. Megastore w Winterswijk

Śledź moje zamówienie (angel)

Jednodniowy miły wyjazd

 

 

 

 

 

Obelink został założony w 1959 przez Jana Obelink. Początowo jako jednoosobowa firma z 100m2 hali. W chwili obecnej Salon Obelink posiada ponad 72.500m2 powierzchni. Wciąż jest to firma rodzinna a Jan Obelink jest nadal jako konsultant zaangażowany w sprawy firmy.

Dzięki zaufaniu naszych klientów Obelink stał się rozpoznawalną marką. Większego zakresu asortymentu nie można znaleźć w całej Europie: namioty, przedsionki, przyczepy kempingowe, przyczepy, sprzęt kempingowy , sport na wolnym powietrzu,    meble ogrodowe w najkorzystniejszych cenach również w sklepie on-line. Z największym wyborem marek i typów oraz wszystkich artykułów w najniższych cenach.Restauracja


Na pierwszym piętrze znajdą Państwo naszą restaurację na 200 osób, wyposażona w Wi-Fi z dostępem bezpłatnego bezprzewodowego Internetu i bogatym menu. Poza pysznym kubkiem gorącej kawy można znależć w menu wiele gorących dań obiadowych, hamburgery i zupy.

Dla dzieci jest wyznaczone miejsce do zabaw. Dla najmłodszych dzieci specjalny kącik wraz z   kuchenką mikrofalową do podgrzewania żywności. 

Poza tym znajdziesz wiele dań smażonych oraz lody a na uroczym odkrytym tarasie można spokojnie odpocząć (weekendy letnie).


Parking

Darmowe 1.500 miejsc bezpośrednio w sklepie oraz na zewnatrz.

 

Niepełnosprawni

Istnieje kilka specjalnych sposobów, aby uczynić zakupy łatwymi i przyjemnymi. Istnieje specjalna toaleta a w całym Salonie znajdziesz dostosowane  progi. Jest też winda, dzięki czemu można łatwo dotrzeć na piętro.


Zapłata

U nas można płacić kartami debetowymi. Ponadto akceptujemy Visa i Mastercard. Oczywiście można również zapłacić gotówką.

 

Studio

Mamy pracownię namiotów. Można tam fachowo dokonać naprawy.

 

 

Karawan Warsztat

W naszym sklepie można dokonać wszelkich napraw, remontów i konserwacji jesteśmy członkiem Bovag.

Loading...