Zamówienie w 3 prostych krokach
  • Największy wybór w Europie
  • Gwarantowana najnisza cena
  • 72.500m2 pow. Megastore w Winterswijk

Śledź moje zamówienie (angel)

Koszt i czas dostawy

Dostawa i wysyłka

Najpopularniejsze produkty z naszej oferty mogą znależć się u Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych. Czas realizacji rozpoczyna się po otrzymaniu płatności i obejmuje dostawy na terenie Beneluxu i do Niemiec. We wszystkich innych krajach UE, czas realizacji wydłuża się do ok. 2 dni. Dostawa ta jest wymieniona jako okreslenie przybliżonego terminu a nigdy ostatecznego terminu.
Dla każdego produktu można natychmiast zobaczyć aktualny czas dostawy produktu, większość naszych produktów jest bezpośrednio z naszego magazynu. Jeśli masz kilka produktów w jednym zamówieniu staramy się, w miarę możliwości aby wszystkie dotarły do Ciebie w jednej dostawie. Dostawa całego zamówienia będzie dostosowana do  najdłuższego czasu dostawy jednego z podanych produktów

Dostawa mozliwa tylko po dokonaniu przedpłaty. To może być za pomocą przelewu bankowego, iDEAL lub kartą kredytową (Visa lub MasterCard) przelewem bankowym może zająć ok.1-2 dni roboczych do momentu otrzymania przez nas i przygotowaniu do wysyłki. Po otrzymaniu płatności, otrzymasz wiadomość e-mail, a Twoje zamówienie jest następnie w wyznaczonym terminie na stronie internetowej dostarczone do domu. Jeśli w momencie dostawy w domu nie bedzie nikogo zaproponowany zostanie  następny dzień. W przypadku braku odbiorcy przesyłka wraca do naszej firmy

Pakiet Online obserwacja:
Z kodem pakietu możesz śledzić swoje zamówienie na stronie naszego przewoźnika (DPD). Znajdziesz ten kod w przesłanym przez nas potwierdzeniu wysyłki pomiędzy godziną 16.00 a 17.00 przez e-mail. Dla produktów wysyłanych bezpośrednio od producenta nie znajdziesz kodu pakietu z potwierdzeniem wysyłki. Przesyłki te nie mogą być zamawiane w trybie online. W przypadku komunikatów o błędach na stronie internetowej DPD nie możemy pomóc.

Nie ma możliwości zamówienia produktów przez internet a w Salonie Obelink ich odbioru. Aby to zrobić należy udać się do sklepu, aby osobiscie   zapłacić.
Loading...