Zamówienie w 3 prostych krokach
  • Największy wybór w Europie
  • Gwarantowana najnisza cena
  • 72.500m2 pow. Megastore w Winterswijk

Śledź moje zamówienie (angel)

Jak moge zlozyc namiot?

Jak mogę złożyć mój namiot?

Składanie namiotu może przyspożyć wielu siwych włosów. Jednakże, istnieje wiele sposobów, gdzie namiot z wieloma elementami może być dobrze złożony.

Miejsce przed złożeniem namiotu powinno być w miarę możliwości czyste i IDEALNIE SUCHE.

Rozłożyć dach na dywanie, podkładajac wnętrze do dołu, powłoki zewnetrzne do zgubienia wewnątrz.

Umieścić jedną stronę do boku i złożyć ją do środka.

Powtórzyć tę czynność składania namiotu kilka razy - zawsze w kierunku poprzecznym - do odpowiedniej szerokości i wilkości torby namiotowej.

Zwinąć namiot od przodu do tyłu,tak aby linki naciagające, które mogą być brudne, znajdą się na zewnątrz, a namiot w całości w torbie. Namioty zimowe i namioty uniwersalne są składane na tej samej zasadzie.

Należy pamiętać o czyszczeniu prętów by były czyste i suche jest to bardzo ważne dla przesuwnych części. Nie może znależć się ani jedno ziarnko piasku, ponieważ utknięcie grozi zablokowaniem. Następnie włożyć pręty do torby przeznaczonej dla stelaża, najpierw szersze strony stelaży i część krzyżową, a potem rury proste.

To jest nasza propozycja spakowania namiotu, ale również kreatywnosć rozwiązań jest ceniona. Aby optymalnie zabezpieczyć okna przed zarysowaniem, możesz zobezpieczyć boki zamków delikatnie okręcając papierowymi ręcznikami pomiędzy, lecz to z pewnością jest dla biwakowiczów, którzy tylko raz w roku używają namiotu i dodatkowa objętość im nie przeszkadza.

Loading...