Zamówienie w 3 prostych krokach
  • Największy wybór w Europie
  • Gwarantowana najnisza cena
  • 72.500m2 pow. Megastore w Winterswijk

Śledź moje zamówienie (angel)

Wymiana lub zwrot

Każdy artykuł zakupiny w sklepie można zwrócić w ciągu 8 dni po okazaniu paragonu. Artykuły, które nie są używane i jeszcze w oryginalnym opakowaniu, można otrzymać zwrot pieniędzy. Niestety przedmioty specjalnie zamawiane, nie podlegają zwrotowi . Koszty wysyłki zwrotu lub wymiany  nie będą zwracane klientowi.

Artykuły, które uszkodzone lub nieprawidłowo wydają się pracować w pierwszej kolejności będą rozpatrywane przez odpowiedni departament.


Zamówienia online

Sprawdź natychmiast po otrzymaniu zamówienia czy rzeczywiście dostałeś zamówione przez siebie artykuły.  Jeśli tak nie będzie, to prosimy o kontakt z działem obsługi klienta za pośrednictwem numeru telefonu 0031543 477873 (w języku polskim) / 0031543 473923 lub przez Formularz zwrotu


Zobacz nasze warunki wysyłki online dla lepszej informacji.


Prawo odstąpienia od umowy
Masz prawo do odstąpienia od umowy online w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Okres ten liczy się od dnia doręczenia artykułów pod wskazany adres, przy odbiorze osobistym lub osoby trzeciej lub wyznaczonej przez Ciebie, innej niż przewoźnik. Jeśli nie wszystkie pozycje z zamówienia zostały doręczone tego samego dnia, okres odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu ostatecznego dostarczenia zamówienia pod wskazany adres potwierdzony osobiście lub przez osoby trzecie, jest to ostateczny czas w którym produkt został uznany fizycznie w posiadaniu klienta.

W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, należy kontaktować się z nami:
Obelink sklep internetowy
Snelliusstraat 46
NL-7102 ED Winterswijk
Tel. +31 543 477873
E-Mail: Rezygnacja Formularz

kierując jednoznaczne oświadczenie (np. w formie pisemnej pocztą lecz najlepiej przez e-mail). Możesz użyć wzoru formularza odstąpienia dołączonego do potwierdzenia płatności (przez link), lecz nie jest to obowiązkowe. Możesz skorzystać z formularza odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek innego jednoznacznego oświadczenia, również elektronicznie wypełnić i wysłać za pośrednictwem naszej strony www.obelink.pl lub poprzez link powyżej "Formularz zwrotu". Wybierając drugą opcję w ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz e-mail potwierdzający zgłoszenie Twojego oświadczenia. Aby dotrzymać terminu odstąpienia, wystarczy wysłać informację dotyczącą skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia. Towar niezwłocznie lub w każdym przypadku należy odesłać najpóźniej do 14 dni od dnia, w którym zostało zadeklarowane odstąpienie od umowy.

Konsekwencje wycofania
W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia, możliwy jest zwrot wszelkich kosztów poniesionych do tej pory przez Ciebie, w tym kosztów dostawy. Możemy jednak odmówić zwrotu kosztów aż do czasu otrzymania towarów z powrotem. Po oględzinach towaru i stwierdzeniu jego nienaruszonego stanu nastąpi zwrot kosztów w takiej samej wysokości ile wynosiła wpłata za transakcję chyba, że wyraźnie uzgodniono inaczej.
Wartość zwrotu należności może być pomniejszona jedynie o wartość wynikającą z korzystania towarów, które wykraczają poza konieczne do stwierdzenia informacje tj: przeznaczenie, cechy i funkcjonowanie towarów. Należy pamiętać, że w momencie zakupu musimy być pewni, że wybrany przez nas przedsionek jest odpowiedniego rozmiaru. Przymierzając go do szyny będą ślady smaru, pleśni lub innych nieczystości. Dlatego niestety będzie odliczony pewien procent od pierwotnej wartości przedsionka/ namiotu.

Po przesłaniu do nas swojego wniosku stwierdzającego odstąpienie od umowy, zawsze powinieneś otrzymać potwierdzenie jego wysłania. Bezpośrednie koszty zwrotu towarów leżą po stronie klienta (zwracającego). Koszty te są zależne od ciężaru przedmiotu / elementów, a czasami także od wymiarów.

Nie ma możliwości wysyłania ani również otrzymywania przesyłek za tz. pobraniem.
Loading...