Zamówienie w 3 prostych krokach
  • Największy wybór w Europie
  • Gwarantowana najnisza cena
  • 72.500m2 pow. Megastore w Winterswijk

Śledź moje zamówienie (angel)

Zamówienie oraz płatność

W Obelink istnieje kilka sposobów zapłaty. Jednak opcje płatności w sklepie sa inne niż płatności online.

Płatności w sklepie
W naszym Salonie Megastore, można dokonać płatnosci gotówką jak również kartą płatniczą. Ponadto akceptujemy Visa i Mastercard.

Nie akceptujemy żadnych innych bonów typu VVV. Bon Obelink może być oczywiście używany jako sposób zapłaty. Nie ma zwrotu gotówki jeśli wartosć podana na bonie jest wyższa. Bony upominkowe nie są wymienialne na gotówkę. Online bony nie mogą być używane w sklepie, i vice versa. Certyfikaty upominkowe są ważne bezterminowo i funkcjonują we wszystkich działach.

Opcje płatności online
Za zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym należy zawsze uiścić zapłatę z góry.
Ceny na polskiej stronie internetowej podane są w złotówkach, natomiast po wybraniu opcji przelewu bankowego lub karty kredytowej, przechodzi się do strony płatności, gdzie wartość do zapłaty zostanie wykazana w euro i zapłata musi nastąpić również w walucie euro. Procedura zapłaty przechodzi przez system płatniczy Buckaroo.
Zapłaty przez system PayPal można dokonać w złotówkach czyli bez konieczności przewalutowania transakcji. .

Karta kredytowa Możesz dokonać zapłaty również za pomocą karty kredytowej. Akceptujemy karty kredytowe Visa i MasterCard. Procedura płatności poprzez Buckaroo pochodzi z bezpiecznego serwera SSL. W przypadku płatności kartą kredytową nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów.

Przelew Jesli chcesz zapłacić przelewem, to można dokonać tego również bezpośrednio za pośrednictwem bezpiecznego protokołu SSL z procedury Buckaroo.

Dostawa

Dostawa i wysyłka
Najpopularniejsze produkty z naszej oferty mogą znależć się u Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych. Czas realizacji rozpoczyna się po otrzymaniu płatności i obejmuje dostawy na terenie Beneluxu i do Niemiec. We wszystkich innych krajach UE, czas realizacji wydłuża się do ok. 2 dni. Dostawa ta jest wymieniona jako okreslenie przybliżonego terminu a nigdy ostatecznego terminu.
Dla każdego produktu można natychmiast zobaczyć aktualny czas dostawy produktu, większość naszych produktów jest bezpośrednio z naszego magazynu. Jeśli masz kilka produktów w jednym zamówieniu staramy się, w miarę możliwości aby wszystkie dotarły do Ciebie w jednej dostawie. Dostawa całego zamówienia będzie uzależniona od najdłuższego czasu dostawy jednego z podanych produktów.

Dostawa możliwa jest tylko po dokonaniu przedpłaty. Może być to za pomocą przelewu bankowego, lub z kartą kredytową (Visa lub MasterCard). Przelew bankowy może zająć ok. 2-3 dni roboczych. Od momentu otrzymania przez nas dokonanej wpłaty następuje przygotowanie do wysyłki. Po otrzymaniu płatności otrzymasz wiadomość e-mail, która pozwoli na stronie internetowej sprawdzić termin dostarczenia Twojego zamówienia do domu. Jeśli w momencie dostawy w domu nie będzie nikogo zaproponowany zostanie następny dzień. W przypadku braku odbiorcy przesyłka wraca do naszej firmy.

Pakiet Online obserwacja:
Z kodem pakietu możesz śledzić swoje zamówienie na stronie naszego przewoźnika (DPD). Znajdziesz ten kod w przesłanym przez nas e-mail potwierdzającym wysyłkę pomiędzy godziną 16.00 a 17.00. Dla produktów wysyłanych bezpośrednio od producenta nie znajdziesz kodu pakietu z potwierdzeniem wysyłki. Przesyłki te nie mogą być zamawiane w trybie online. W przypadku komunikatów o błędach na stronie internetowej DPD nie możemy pomóc.

Nie ma możliwości zamówienia produktów przez internet a w Salonie Obelink ich odbioru. Aby to zrobić należy udać się do sklepu, aby osobiscie zapłacić.
Loading...