Brak w magazynie
Numer artykułu
250641
Cena sugerowana 1 270,53 zł 1 270,53 zł 807,72 zł Gwarantowana najlepsza oferta
Oszczędzasz 462,81 zł
  • Hipermarket w Winterswijk W magazynie
  • Sklep internetowy Only in Store
Coleman
Coleman Event Shelter XL to idealny namiot imprezowy na grilla lub imprezę! Również na kempingu Event Shelter XL jest wyjątkowo wygodny, jeśli namiot nie posiada zadaszenia lub po prostu życzeniem jest posiadanie dodatkowej przestrzeni.

Event Shelter XL ma nowoczesny wygląd i jest wyposażony w solidne stalowe rurki, które są połączone łącznikami. Specjalny kształt w połączeniu ze stalowymi rurkami zapewnia stabilną całość.

Partytent oferuje wystarczająco dużo miejsca na stół i krzesła, dzięki czemu można spokojnie zjeść obiad lub wydać przyjęcie!

Jeśli zaczyna być chłodniej lub pada zacinając do środka namiotu imprezowego, można się w Event Shelter XL zabezpieczyć opcjonalnymi ścianami bocznymi. Ściany boczne są również wygodne, kiedy zwyczajnie potrzeba odrobiny prywatności! Są one dostępne w wersji zamkniętej lub w wersji z drzwiami i oknami.

Event Shelter XL posiada wiele dodatkowych funkcji, takich jak system WeatherTec, który zapewnia dobrą ochronę przed różnymi warunkami pogodowymi. Dzięki materiałowi Coleman UV Guard można cieszyć się dobrą ochroną przed słońcem SPF50. Ponadto tkanina jest ognioodporna, co gwarantuje, że namiot imprezowy nie zapali się w niebezpieczny i niekontrolowany sposób. Jest to oczywiście bardzo istotne, gdy w pobliżu jest grill.

Specyfikacja

Informacje ogólne
Numer fabryczny 204056
Okres gwarancji 24 miesiące
Marka coleman
Komentarze Nie jest przeznaczony do długotrwałego rozstawienia.
Numer artykułu 250641
Informacje o produkcie
Szerokość 450 cm
Kolor Szary
Kolor Jasnoszary
Długość 450 cm
Wysokość 228 cm
Waga ogólna 18 kg
Informacje o materiale
Rodzaj materiału Poliester
Materiał_stelaż Metal
Słup wody tropik 1000 mm
Materiał Poliester
Informacje techniczne
Wysokość przejścia 185 cm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto