Nasz hipermarket

Naszych 5 podstawowych zasad:
  • Przyjemne zakupy na 72.500 m2 powierzchni hipermarketu.
  • Wykwalifikowani pracownicy w w każdym dziale, w większości z wieloletnim doświadczeniem.
  • Szeroki wybór, prawie wszystkie artykuły w magazynie.
  • Najniższe ceny wszystkich artykułów.
  • Produkty własnej marki. Są to wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Brak pośredników więc jeszcze bardziej konkurencyjne ceny.

Historia

Obelink został założony w 1959 przez Jana Obelink. Początowo jako jednoosobowa firma z 100m2 hali. W chwili obecnej Salon Obelink posiada ponad 72.500m2 powierzchni. Wciąż jest to firma rodzinna a Jan Obelink jest nadal jako konsultant zaangażowany w sprawy firmy.

Szeroki asortyment

Dzięki zaufaniu naszych klientów Obelink stał się rozpoznawalną marką. Większego zakresu asortymentu nie można znaleźć w całej Europie: namioty, przedsionki, przyczepy kempingowe, przyczepy, sprzęt kempingowy , sport na wolnym powietrzu, meble ogrodowe w najkorzystniejszych cenach również w sklepie on-line.

Konkurencyjne ceny

Zasadą sukcesu jest robienie dużych zapasów na zimę. To sprawia, że ​​możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny przy ich sprzedaży. Odzwierciedla się to w sklepie. Ponadto dotąd nieznany asortyment znajdziesz również na terenie Salonu. W 2008 roku sklep ogromnie sie rozwinał więc jest to jeszcze bardziej widoczne. To niesamowite, co pod jednym dachem można znależc.