Brak w magazynie
Numer artykułu
428949
681,79 zł
  • Hipermarket w Winterswijk Brak w magazynie
  • Sklep internetowy Brak w magazynie
Namiot ten polecany jest osobom, które poszukują kompaktowego namiotu tunelowego, ale również na tyle wygodnego, żeby można było w nim stanąć, jak również mieć choćby małą przestrzeń mieszkalną, przydatną podczas złej pogody. Obelink Benidorm 4 spełnia te wszystkie wymagania.

Namiot posiada stałą podłogę. Oznacza to, że podłoga jest zszyta z namiotem zewnętrznym pod całą jego powierzchnią. Zapobiega to przedostawaniu się wody do namiotu podczas opadów deszczu. Kolejną dodatkową zaletą stałej podłogi jest to, że owady i insekty pozostają na zewnątrz namiotu.

Jeśli do spania używane są mniejsze maty, w namiocie tym mogą zmieścić się 4 osoby. Jeśli wygodniej jest spać na materacach dmuchanych, mieszczą się maksymalnie 3 z nich, będzie natomiast w tym przypadku konieczne zwinięcie ścianki działowej kabiny sypialnej. Namiot będzie przeznaczony jedynie dla dwóch osób? Wtedy do dyspozycji jest przestronna przestrzeń do spania, a duży podwójny materac powietrzny z łatwością zmieści się w kabinie sypialnej, gdy ścianka działowa jest zwinięta. Książka czytana przed snem lub podręczna latarka, mogą być przechowane w specjalnych podręcznych schowkach.

W przedniej części namiotu znajdują się dwa okna zapewniające dodatkowe światło. Dla zachowania odrobiny prywatności, okna od środka można zasłonić.

Dzięki dodatkowemu wejściu z boku namiotu, nie ma konieczności wychodzenia z namiotu bezpośrednio do sąsiadów, jeśli rozstawianie namiotu w miejscu docelowym jest bardzo ograniczone, gdyż można wybrać, które drzwi będą używane.

Obelink Benidorm 4 został również zaprojektowany z myślą o dobrej wentylacji, z dwoma otworami wentylacyjnymi z przodu, które są chronione przed deszczem. Z tyłu można również wietrzyć namiot za pomocą dużego okna wentylacyjnego, który jest również chroniony przed deszczem, na tej samej wysokości w wewnętrznym namiocie znajduje się również okno z moskitierą. Ponieważ lepiej jest mieć więcej możliwości wentylacji niż za mało, drzwi kabiny sypialnej są również wyposażone w dodatkowe drzwi z moskitierą.

Specyfikacja

Informacje ogólne
Markaobelink
Informacje ogólne
Numer artykułu428949
Numer fabryczny428949
Rodzaj namiotuNamiot tunelowy
Okres gwarancji24 miesiące
Informacje techniczne
Ilość wejść2
Ilość osób4
Ilość rurek3
Ilość sypialni2
Ilość punktów wentylacyjnych3
Siatka przeciw owadom
Przestrzeń mieszkalna
Rodzaj podłogiStała
Wentylacja
Pompowany
Informacje o opakowaniu
Wysokość opakowania29 cm
Długość opakowania62 cm
Szerokość opakowania29 cm
Model pokazowy dostępny w hipermarkecie
Informacje o produkcie
Wysokość185 cm
Długość415 cm
Długość sypialni225 cm
Powierzchnia10.79 m2
Szerokość260 cm
Waga ogólna11.9 kg
KolorNiebieski
Informacje o użytkowaniu
Czas rozłożenia20 minut
Idealny doPoczątkujących, Na wędrówki, Dwóch osób
W komplecie zFluorescencyjne linki napinające, Śledzie, Torba do przechowywania
Informacje o materiale
Materiał podłogiPE
Materiał namiotu wewnętrznegoPoliester
Materiał namiotu zewnętrznegoPoliester
Słup wody tropik3000 mm
Jakość materiału75 Denier
DrążkówWłókno szklane 11 mm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porównaj produkty