W magazynie
Numer artykułu
249531
167,66 zł
Gwarantowana najlepsza oferta
  • Koszt wysyłki 90,64 zł
  • Dostawa do domu w ciągu 4 dni
  • Hipermarket w Winterswijk W magazynie
  • Sklep internetowy W magazynie
Hypercamp deluxe
Obelink deluxe fartuch przeciwwiatrowy jest wyposażony w dwa małe i dwa duże schowki. Dzięki fartuchowi zarówno insekty jak i przeciąg, który normalnie czuć od dołu przyczepy kempingowej, nie dochodzi do wnętrza przedsionka.

Fartuch przeciwwiatrowy jest odpowiedni do wszystkich popularnych marek przyczep kempingowych i ma 600 centymetrów długości. Fartuch jest za długi? Nie ma problemu. Można pominąć nadmiar długości i skrócić fartuch do długości 400 centymetrów. Długość ta odpowiada odległości od końca do końca dwóch dużych schowków.

Dół fartucha przeciwwiatrowego jest wyposażony w pierścienie, dzięki czemu można go napiąć i zabezpieczyć za pomocą opcjonalnych śledzi lub szpilek, aby stworzyć jeszcze lepsze uszczelnienie.

W dwóch małych schowkach można przechowywać wszelkiego rodzaju drobne przedmioty, takie jak krem przeciwsłoneczny, gazetę czy książkę.

Duże schowki można słusznie nazwać dużymi i z łatwością mieszczą mały stół lub np. podstawę parasola. Te dwie przegródki są wykonane z wodoodpornego materiału, dzięki czemu można przechowywać swoje rzeczy w sposób czysty i suchy. Przód schowków posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu zamykając schowek, pozbywamy się uczucia bałaganu.

Specyfikacja

Informacje ogólne
Okres gwarancji 12 miesiące
Numer fabryczny A249531
Marka obelink
Numer artykułu 249531
Informacje o produkcie
Długość 600 cm
Wysokość 52 cm
Kolor Szary
Informacje o materiale
Materiał Poliester
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porównaj produkty