W magazynie
Numer artykułu
249506
1 372,37 zł
Gwarantowana najlepsza oferta
  • Koszt wysyłki 91,57 zł
  • Dostawa do domu w ciągu 4 dni
  • Hipermarket w Winterswijk W magazynie
  • Sklep internetowy W magazynie
Obelink
Namiot tunelowy Obelink Living posiada unikalną konstrukcję z włókna szklanego i stalowych rurek namiotowych, która dzięki specjalnie wygiętym słupkom po bokach zapewnia dodatkową przestrzeń nad głową.

Przyjemność biwakowania
Namiot Living jest standardowo wyposażony w dwie rurki rozporowe, co zapewnia nie tylko dobre ściekanie wody z namiotu, ale i bardzo dobrą stabilność. Dodatkową zaletą jest to, że można na nich powiesić wszelkiego rodzaju (lekkie) rzeczy, np. lampę kempingową.

W przeciwieństwie do wielu innych namiotów tunelowych, przednia ściana namiotu Living nie posiada normalnych drzwi, ale może być rozpinana częściowo lub w całości. W przedniej ścianie znajdują się dwa duże okna, które zapewniają wygodny dostęp światła dziennego, okna te można zamknąć od wewnątrz klapami, gdy tylko istnieje taka potrzeba i chęć odrobiny prywatności.

W obu ścianach bocznych znajdują się dwa okna w połowie wykonane z moskitiery, które mogą być zasłaniane od zewnątrz. Bardzo przydatną cechą jest to, że mogą być one również tylko w połowie zasłonięte tak, że tylko moskitiera jest zasłonięta. Można więc wygodnie pozostawać w środku namiotu podczas złej pogody nie tracąc przyjemnych widoków, a jednocześnie nie mieć problemów z wodą przepływającą przez moskitierę.

Małe zadaszenie w namiocie Obelink Living ma dwie funkcje. Zapewnia, że wejście jest chronione przed deszczem podczas wejścia i wyjścia z namiotu i oferuje ochronę przed deszczem dla moskitiery znajdującej się w górnej części przedniej ściany. Moskitiera ta może być również zakrywana od wewnątrz, gdy robi się chłodniej.

W tylnej ścianie namiotu uwzględniono również wentylację, otwór wentylacyjny jest zabezpieczony przed deszczem, a w kabinie sypialnej na tej samej wysokości znajduje się również moskitiera w celu lepszej wentylacji wewnątrz.

Wygodny sen
Namiot posiada kabinę sypialną ze ścianką działową.Dzięki temu można wybrać opcję jednej dużej sypialni, lub dwóch sypialni przedzielonych ścianką. W każdej z sypialni mogą pomieścić się 2 osoby na materacach dmuchanych. Jeśli namiot przeznaczony będzie jedynie dla dwóch osób, wystarczy zwinięcie ścianki działowej, położenie wysokiego i dużego materaca dmuchanego, i korzystanie z wyjątkowego komfortu.

Kabina sypialna posiada stałą wentylację w jej górnej części, dzięki czemu jest ona zawsze dobrze wentylowana. Drzwi posiadają również dodatkową moskitierę na górze, którą można zasłonić lub odsłonić.

W namiocie tym jest wiele innych udogodnień, takich jak punkt do przełożenia kabla zasilającego, hak do zawieszenia lampy i poręczne schowki w namiocie wewnętrznym.

Specyfikacja

Informacje ogólne
Rodzaj namiotu Namiot tunelowy
Marka obelink
Okres gwarancji 12 miesiące
Numer artykułu 249506
Numer fabryczny 249506
Informacje techniczne
Ilość sypialni 2
Wentylacja Yes
Rodzaj podłogi Stała
Zadaszenie Zadaszenie nad drzwiami
Przestrzeń mieszkalna Yes
Siatka przeciw owadom Yes
Ilość wejść 1
Ilość osób 4
Klejone szwy Yes
Ilość punktów wentylacyjnych 6
Pompowany No
Informacje o opakowaniu
Model pokazowy dostępny w hipermarkecie Yes
Długość opakowania 85 cm
Szerokość opakowania 35.5 cm
Wysokość opakowania 35 cm
Informacje o produkcie
Kolor Szary
Wysokość 215 cm
Długość 550 cm
Powierzchnia 18.7 m2
Długość sypialni 330 cm
Waga ogólna 26.8 kg
Szerokość 340 cm
Informacje o użytkowaniu
Czas rozłożenia 35 minut
Idealny do Wakacje rodzinne
W komplecie z Śledzie, Torba do przechowywania, Linki napinające
Informacje o materiale
Słup wody tropik 3000 mm
Drążków Stal 16 mm, Stal 19 mm, Włókno szklane 11 mm
Jakość materiału 75 Denier
Materiał podłogi PE
Materiał namiotu zewnętrznego Poliester
Materiał namiotu wewnętrznego Poliester
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porównaj produkty