W magazynie
Numer artykułu
249506
1 352,89 zł
Gwarantowana najlepsza oferta
  • Koszt wysyłki 90,27 zł
  • Dostawa do domu w ciągu 4 dni
  • Hipermarket w Winterswijk W magazynie
  • Sklep internetowy W magazynie
Namiot tunelowy Obelink Living posiada unikalną konstrukcję z włókna szklanego i stalowych rurek namiotowych, która dzięki specjalnie wygiętym słupkom po bokach zapewnia dodatkową przestrzeń nad głową.

Przyjemność biwakowania
Namiot Living jest standardowo wyposażony w dwie rurki rozporowe, co zapewnia nie tylko dobre ściekanie wody z namiotu, ale i bardzo dobrą stabilność. Dodatkową zaletą jest to, że można na nich powiesić wszelkiego rodzaju (lekkie) rzeczy, np. lampę kempingową.

W przeciwieństwie do wielu innych namiotów tunelowych, przednia ściana namiotu Living nie posiada normalnych drzwi, ale może być rozpinana częściowo lub w całości. W przedniej ścianie znajdują się dwa duże okna, które zapewniają wygodny dostęp światła dziennego. Okna te można zamknąć od wewnątrz klapami, gdy tylko istnieje taka potrzeba i chęć poczucia odrobiny prywatności.

W obu ścianach bocznych znajdują się dwa okna w połowie wykonane z moskitiery, które mogą być zasłaniane od zewnątrz. Bardzo przydatną cechą jest to, że mogą być one również tylko w połowie zasłonięte tak, że tylko moskitiera jest zasłonięta. Można więc wygodnie pozostawać w środku namiotu podczas złej pogody nie tracąc przyjemnych widoków, a jednocześnie nie mieć problemów z wodą przepływającą przez moskitierę.

Małe zadaszenie w namiocie Obelink Living ma dwie funkcje. Zapewnia, że wejście jest chronione przed deszczem podczas wejścia i wyjścia z namiotu oraz oferuje ochronę przed deszczem dla moskitiery znajdującej się w górnej części przedniej ściany. Moskitiera ta może być również zakrywana od wewnątrz, gdy robi się chłodniej.

W tylnej ścianie namiotu uwzględniono również wentylację, otwór wentylacyjny jest zabezpieczony przed deszczem, a w kabinie sypialnej na tej samej wysokości znajduje się również moskitiera w celu lepszej wentylacji wewnątrz.

Wygodny sen
Namiot posiada kabinę sypialną ze ścianką działową. Dzięki temu można wybrać opcję jednej dużej sypialni, lub dwóch sypialni przedzielonych ścianką. W każdej z sypialni mogą pomieścić się 2 osoby na materacach dmuchanych. Jeśli namiot przeznaczony będzie jedynie dla dwóch osób, wystarczy zwinięcie ścianki działowej, położenie wysokiego i dużego materaca dmuchanego, i korzystanie z wyjątkowego komfortu.

Kabina sypialna posiada stałą wentylację w jej górnej części, dzięki czemu jest ona zawsze dobrze wentylowana. Drzwi posiadają również dodatkową moskitierę w ich części górnej, którą można zasłonić lub odsłonić.

W namiocie tym jest wiele innych udogodnień, takich jak punkt do przełożenia kabla zasilającego, hak do zawieszenia lampy i poręczne schowki w namiocie wewnętrznym.

Specyfikacja

Informacje ogólne
Numer artykułu249506
Numer fabryczny249506
Rodzaj namiotuNamiot tunelowy
Okres gwarancji24 miesiące
Markaobelink
Informacje techniczne
Rodzaj podłogiStała
Ilość sypialni2
Przestrzeń mieszkalna
Siatka przeciw owadom
Wentylacja
Ilość punktów wentylacyjnych6
Ilość osób4
Ilość wejść1
Pompowany
ZadaszenieZadaszenie nad drzwiami
Informacje o opakowaniu
Wysokość opakowania35 cm
Długość opakowania85 cm
Szerokość opakowania35.5 cm
Model pokazowy dostępny w hipermarkecie
Informacje o produkcie
Powierzchnia18.7 m2
KolorSzary
Długość550 cm
Długość sypialni330 cm
Wysokość215 cm
Szerokość340 cm
Waga ogólna26.8 kg
Informacje o użytkowaniu
Czas rozłożenia35 minut
Idealny doWakacje rodzinne
W komplecie zŚledzie, Torba do przechowywania, Linki napinające
Informacje o materiale
DrążkówStal 16 mm, Stal 19 mm, Włókno szklane 11 mm
Materiał namiotu zewnętrznegoPoliester
Jakość materiału75 Denier
Słup wody tropik3000 mm
Materiał podłogiPE
Materiał namiotu wewnętrznegoPoliester
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porównaj produkty