• checkbox Obsługa klienta w języku polskim
  • checkbox Wszystko dla wygody podczas wakacji
  • checkbox Gwarantowana najlepsza oferta
  • checkbox Największy asortyment w Europie

Obelink Ruit 370 x 290 cm patio mata

Szczegóły

Obelink Ruit 370 x 290 cm patio to mata odporna na brud, gnicie oraz promieniowanie UV i może być z powodzeniem używana jako atrakcyjny dywan do namiotu.

Zwykłe standardowe maty używane w namiotach i przedsionkach nie muszą wyglądać nudno. Mata Obelink Ruit patio jest przyjemnym zamiennikiem starej, wysłużonej maty czy po prostu nową matą. Dzięki tej macie można szybko i łatwo stworzyć domową atmosferę w swoim namiocie lub przedsionku.

Ta odporna na ścieranie mata ma nowoczesny wygląd i jest odporna na zabrudzenia, gnicie i promieniowanie UV, a także jest łatwa w czyszczeniu. Mata ta wykonana jest z polipropylenu techniką tkania i obszyta jest również dookoła tkaniną wykonaną z poliestru. Gęsta struktura splotu chroni przed insektami chcącymi przedostać się spod maty.

Mata Obelink patio to wytrzymały i oddychający dywan namiotowy o wyjątkowej jakości. Mata ta doskonale sprawdza się również jako koc piknikowy. Mata namiotowa jest standardowo wyposażona w poręczną torbę do przenoszenia, która ułatwia jej przechowywanie i transport.

Dzięki tej przyjemnie miękkiej i wygodnej macie, komfort podczas wakacji jest zapewniony. Mata dostępna jest w różnych rozmiarach.

Mata ta, w tym rozmiarze 370 x 290 cm, pasuje do następujących przedsionków:
- Obelink Viera 320 Easy Air Connected
- Obelink Mobil 320 Easy Air Connected
- Obelink Ambassador 320 Easy Air Connected
- Obelink Monaco 320 Easy Air Connected
Więcej informacji
Informacje ogólne
Numer artykułu
686329
EAN
6095522692684
Numer fabryczny
686329
Marka
Obelink
Informacje o produkcie
Długość
370 cm
Szerokość
290 cm
Kolor
Szary
Waga ogólna
4.2 kg
Informacje o materiale
Materiał
Polipropylen

Jakość materiału

Wskazany jest ciężar (w gramach) metra kwadratowego metariału lub liczba denierów. Im cięższa tkanina, tym wyższa jakość.

Denier to jednostka gęstości liniowej włókien syntetycznych. Im wyższa liczba denierów, tym grubsza jest nić i grubszy materiał.
Jakość materiału
400 g/m2
Opinie

Opinie

Brak opinii

311,13 zł
Combined Shape Created with Sketch. Gwarantowana najlepsza oferta
  • truck Koszt wysyłki
  • delivery
+ 72 punkty lojalnościowe
i
Z kartą Obelink Membercard zbierasz punkty do wykorzystania ich jako zniżki przy kolejnych zakupach! Z kartą Obelink Membercard zbierasz punkty do wykorzystania ich jako zniżki przy kolejnych zakupach!

Za każde 1 euro naliczany jest 1 punkt lojalnościowy. Nie posiadasz karty Membercard? Możesz ją łatwo aktywować za pośrednictwem:

()
arrow-next
  • box Sklep internetowy W magazynie
  • store Zapas w hipermarkecie W magazynie

Ostatnio oglądane