W magazynie
Numer artykułu
387981
1 358,08 zł
Gwarantowana najlepsza oferta
  • Koszt wysyłki 90,61 zł
  • Dostawa do domu w ciągu 4 dni
  • Hipermarket w Winterswijk W magazynie
  • Sklep internetowy W magazynie

Obelink Summer 4 Easy Air namiot tunelowy

Obelink Summer 4 Easy Air to szybki w rozstawianiu namiot tunelowy, który może pomieścić do 4 osób. Namiot będzie przeznaczony jedynie dla 2 osób? To gwarantuje, że do dyspozycji jest przestronny namiot, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca w bagażniku, a dodatkowo jest w miarę lekki.

Namiot ten wyposażony w stelaż w postaci tub powietrznych posiada wszystko, czego można oczekiwać od solidnego namiotu! Namiot jest wyposażony w stałą podłogę. Oznacza to, że podłoga na stałe zszyta jest z namiotem zewnętrznym pod jego całą powierzchnią. Zapobiega to przedostawaniu się wody do namiotu podczas opadów deszczu, co gwarantuje ochronę rzeczy znajdujących się wewnątrz namiotu przed wilgocią i podtapianiem. Kolejną dodatkową zaletą stałej podłogi jest to, że owady i insekty pozostają na zewnątrz namiotu. Płachta podłogowa ma z przodu przy wejściu próg rozkładany, dzięki czemu wchodzenie i wychodzenie z namiotu jest bardzo wygodne.

Kabina sypialna Obelink Summer 4 Easy Air ma wymiary 240 x 215 cm. Jeśli używane są małe maty do spania, można umieścić w niej do 4 osób, kabina sypialna jest wtedy całkowicie wypełniona. Istnieje również możliwość używania materacy dmuchanych. Mieszczą się wtedy trzy materace i namiot jest wtedy przeznacznony dla 3 osób. Jeśli przeznaczeniem namiotu jest jego używanie przez 2 osoby, wtedy gwarancją wygody jest przestronne miejsce do spania nawet używając wysokiego, podwójnego materaca dmuchanego. Po wewnętrznej stronie kabiny sypialnej znajdują się podręczne schowki na telefon komórkowy lub książkę.

Przyjemny przewiew!
Zarówno główne, jak i boczne wejście do namiotu, wyposażone są w dodatkowe drzwi z moskitierą. Można więc doskonale przewietrzyć ten namiot! Z przodu namiotu znajdują się również dwa otwory wentylacyjne, które posiadają ochronę przed deszczem. W lewej ścianie bocznej znajduje się duże okno wentylacyjne, które można odsłaniać lub zasłaniać od zewnątrz. W tylnej ścianie znajduje się również okno wentylacyjne, które można odsłaniać i zasłaniać od zewnątrz i posiada ono również ochronę przed deszczem.

Wystarczy napompować!
Konstrukcja namiotu składa się z pompowanych tub powietrznych. Tuby powietrzne nie tylko zapewniają szybkie rozstawienie namiotu, ale są również bardzo wytrzymałe. Poza tym, że namiot można szybko i łatwo rozstawić, największą zaletą tub powietrznych w porównaniu z tradycyjnym stelażem jest to, że tuby poruszają się lekko pod wpływem silnych podmuchów wiatru. Tworzy to dynamiczną całość, więc problem wygiętych rurek, jak w przypadku namiotów z typowym stelażem, jest całkowicie wyeliminowany. Pompka ręczna jest dostarczana w standardzie.

Uwaga, kolor namiotu wewnętrznego jest w rzeczywistości jaśniejszy niż przedstawiony na poniższym filmie.

Specyfikacja

Informacje ogólne
Marka obelink
Okres gwarancji 12 miesiące
Rodzaj namiotu Namiot tunelowy
Numer fabryczny 387981
Numer artykułu 387981
Informacje techniczne
Wentylacja
Słup wody podłoga 10000 mm
Pompowany
Rodzaj podłogi Stała
Przestrzeń mieszkalna
Ilość wejść 2
Ilość osób 4
Ilość rurek 3
Ilość sypialni 1
Ilość punktów wentylacyjnych 6
Klejone szwy
Siatka przeciw owadom
Informacje o opakowaniu
Szerokość opakowania 35 cm
Długość opakowania 80 cm
Wysokość opakowania 35 cm
Model pokazowy dostępny w hipermarkecie
Informacje o produkcie
Waga ogólna 18.4 kg
Długość 470 cm
Szerokość 300 cm
Długość przestrzeni mieszkalnej 250 cm
Powierzchnia 14.1 m2
Wysokość 190 cm
Kolor Szary
Długość sypialni 210 cm
Informacje o użytkowaniu
Czas rozłożenia 15 minut
Idealny do Na wędrówki, Dwóch osób
W komplecie z Fluorescencyjne linki napinające, Pompa ręczna, Śledzie, Torba do przechowywania
Informacje o materiale
Słup wody tropik 3000 mm
Materiał podłogi PE
Materiał namiotu wewnętrznego Poliester
Jakość materiału 150 Denier
Drążków Tuby powietrzne
Materiał namiotu zewnętrznego Poliester
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porównaj produkty