para ludzi siedząca na krzesłach turystycznych

Jeśli szukasz nowych krzeseł turystycznych, to prawdopodobnie już się przekonałeś, że można znaleźć różne modele krzeseł turystycznych, z różnych marek i wykonane z różnych materiałów. Aby znaleźć odpowiednie krzesło turystyczne, dobrze jest zagłębić się w te różne jego typy. Na tym blogu wymieniamy 7 różnych krzeseł turystycznych.

Rodzaje krzeseł turystycznych:

rozkładane krzesło kempingowe

1. Krzesło kempingowe

Krzesła kempingowe– zwane także krzesłami rozkładanymi – to najczęściej spotykane krzesła na kempingu. Krzesła te mają wysoki komfort siedzenia i można je regulować w różnych pozycjach. Można więc usiąść prosto przy stole, aby zjeść, lub można odsunąć oparcie i cieszyć się słońcem. Aby siedzenie było jeszcze wygodniejsze, można dokupić osobny podnóżek. Do krzesła rozkładanego można łatwo przymocować ten luźny podnóżek, aby zwiększyć wygodę siedzenia. Krótko mówiąc, to wielofunkcyjne krzesło kempingowe!

kempingowy fotel relaksacyjny

2. Kempingowy fotel relaksacyjny

Bardziej luksusową wersją krzesła rozkładanego jest kempingowy fotel relaksacyjny. Ten rodzaj krzesła jest wyposażony w podnóżek i prawie zawsze można je regulować bezstopniowo. Dzięki temu można siedzieć lub leżeć dokładnie tak, jak się chce. Ten fotel relaksacyjny jest naprawdę stworzony z myślą o komforcie, a przysunięcie się do stołu tym fotelem jest nieco trudniejsze. To dlatego, że fotel relaksacyjny jest większy niż krzesło kempingowe pod względem wagi i wymiarów.

krzesło turystyczne składane

3. Krzesło turystyczne składane

Jeśli wakacje chciałbyś spędzić trochę łatwiej, to rozwiązaniem będą turystyczne krzesła składane. Można je łatwo złożyć i rozłożyć i jest to prostsze niż przy krześle rozkładanym lub fotelu relaksacyjnym. Na przykład nie można regulować oparcia, więc jedyną pozycją jest siedzenie prosto. Z drugiej strony krzesła te ważą mniej i zajmują mało miejsca w porównaniu do przeciętnego krzesła kempingowego.

ultralekkie krzesło

4. Ultralekkie krzesło

Krzesła Ultra light naszej własnej marki są jeszcze lżejsze i bardziej kompaktowe niż krzesła składane. Idealne na piesze wędrówki lub wakacje na rowerze. Krzesło można łatwo złożyć do bardzo kompaktowych rozmiarów dzięki zamocowanej gumce. Niezastąpione podczas aktywnych wakacji!

krzesło plażowe

5. Krzesło plażowe

Mamy również krzesła plażowe. Krzesło plażowe wygląda podobnie jak krzesło rozkładane, ale często ma niższe siedzisko i ramę w kształcie litery U. Rama w kształcie litery U zapewnia, że ​krzesło nie zapadnie się w miękki piasek. Krzesła są lekkie i zajmują mało miejsca. Ułatwia to zabranie krzesła plażowego do samochodu, w drogę na plażę!

leżak

6. Leżak

Wolisz leżeć i cieszyć się piękną pogodą? Jest też leżak. Leżak posiada regulowane oparcie, dzięki czemu można również siedzieć prosto. Podobnie jak fotel relaksacyjny, leżak nie jest przeznaczony do siedzenia przy stole. Rama leżaka jest znacznie niższa, a część pod nogi nie jest regulowana. Dlatego zalecamy zabranie ze sobą fotela relaksacyjnego lub leżaka jako dodatkowego wyposażenia.

 taboret wędkarski

7. Taboret wędkarski

Jeśli przyjmujesz gości na kempingu, ale uważasz, że przynoszenie ze sobą krzeseł na wizytę jest trochę przesadne, to można wybrać taboret wędkarski. W porównaniu z krzesłem kempingowym zajmuje on mało miejsca, a dodatkowy blat pozwoli wykorzystać taboret również jako stolik boczny.

Jeśli zdecydowałeś się na jakieś krzesło turystyczne, to zobacz także naszą ofertę krzeseł turystycznych na naszej stronie internetowej.


Podziel się tym artykułem