Thule Sun Blocker Side G2 ściana boczna 250 M

Szczegóły
Thule Sun Blocker Side G2 to boczna ściana do markizy Thule Omnistor. Wystarczy wcisnąć dostarczony pręt napinający w markizę, a ścianę boczną nasunąć na pręt. Ze względu na małe otwory w płótnie przepuszcza powietrze, ale nie zasłania widoku. Ścianę można wykorzystać zarówno po lewej, jak i po prawej stronie markizy.
Ściana boczna Sun Blocker Side G2 pasuje do różnych rodzajów markiz Thule Omnistor. Typ markizy jest wskazany na naklejce na wewnętrznej stronie kasety lub etui.
Wersja 250 M jest odpowiednia do markizy Thule Omnistor 4900, 5002, 5003, 5200, 5500, 6002, 6200 i 6300, jeśli jej długość wynosi co najmniej 300 cm, a wysięg 250 cm.
Ta ściana boczna pasuje do wysokości montażu od 225 do 244 cm. Wysokość montażu mierzy się od dołu zamkniętej kasety do podłoża.
Ściana boczna Sun Blocker Side G2 pasuje do różnych rodzajów markiz Thule Omnistor. Typ markizy jest wskazany na naklejce na wewnętrznej stronie kasety lub etui.
Wersja 250 M jest odpowiednia do markizy Thule Omnistor 4900, 5002, 5003, 5200, 5500, 6002, 6200 i 6300, jeśli jej długość wynosi co najmniej 300 cm, a wysięg 250 cm.
Ta ściana boczna pasuje do wysokości montażu od 225 do 244 cm. Wysokość montażu mierzy się od dołu zamkniętej kasety do podłoża.
Specyfikacja
Informacje ogólne
Numer artykułu
382830
EAN
5415182041683
Numer fabryczny
307278
Okres gwarancji
24 miesiące
Seria
Thule Sun Blocker
Typ ściany
Ściana boczna
Marka
Thule
Informacje techniczne
Przepuszczający powietrze/oddychający
Chroni przed
Słońcem
Odpowiedni do typu zadaszenia
Artykuł ten jest odpowiedni tylko do podanych typów markiz.
Thule Omnistor 4200, Thule Omnistor 4900, Thule Omnistor 5003, Thule Omnistor 5200, Thule Omnistor 6200, Thule Omnistor 6300, Omnistor 5002, Omnistor 5500, Omnistor 6002, Tristor II
Odpowiedni do pojazdu
Artykuł ten jest odpowiedni tylko do wymienionego tutaj typu pojazdu.
Wymieniono kilka typów? W takim razie ten artykuł pasuje do wszystkich wymienionych typów pojazdów.
Wymieniono kilka typów? W takim razie ten artykuł pasuje do wszystkich wymienionych typów pojazdów.
Kamper, Przyczepa kempingowa
Odporny na UV
Wentylacja
Strona
Lewa/ prawa
W komplecie z
Ściana boczna, Pręt naciągowy, Bloczki montażowe, Napinacze drabinkowe, Gumki, Śledzie
Wodoodporny
Wodoszczelny
Wyposażony w okno
Wysokość konstrukcji
Wysokości montażu należy znać, aby wiedzieć, czy ten artykuł pasuje do Twojego pojazdu.
Jest to wysokość od podłoża do punktu, w którym artykuł jest przymocowany do pojazdu.
225 - 244 cm
Odpowiedni do markiz o długości
Artykuł ten jest odpowiedni tylko do podanych długości markiz typu, który wymieniony jest w punkcie „(Odpowiedni do) typu markizy".
300 cm, 325 cm, 350 cm, 375 cm, 400 cm, 425 cm, 450 cm, 500 cm
Odpowiedni do głębokości
Ta ściana boczna nadaje się tylko do podanego wysięgu markiz typu, który wymieniony jest w punkcie „(Odpowiedni do) typu markizy".
250 cm
Odpowiednie dla marki
Artykuł ten jest odpowiedni tylko do przedsionków lub markiz wymienionych marek.
Thule Omnistor
Informacje o opakowaniu
Ilość na opakowanie
1
Informacje o produkcie
Kolor
Szary
Waga ogólna
3.6 kg
Informacje o materiale
Rodzaj materiału
Siatka
Inne informacje
Alternatief ID
164518
Informacje dodatkowe
Wykonanie
5200/6300 - szerokość rozsuwu 250 cm
Mocowanie z boku pojazdu
Jest to sposób, w jaki mocowany jest tył ściany bocznej do ściany kampera lub przyczepy kempingowej.
Brak mocowania
Instrukcja obsługi
Hipermarket
Model pokazowy dostępny
Opinie
Opinie
9.4
Ten produkt jest uważany za wspaniały na podstawie. 100% klientów poleca ten produkt.
- Perfektschnelle Zulieferung des Thule Sun Blockers Side G2 (sehr gutes Produkt)
- super perfektwirklich ohne Worte einfach genial
- Tolle ErgänzungTop! Wenn jetzt noch Bänder zum Hochrollen und fixieren an der Kederstange dran wären...dann perfekt.
- Gutes Angebot und ProduktGutes Produkt. Nur die Funktion mit der Feder in der Haltestange habe ich nicht verstanden. Man kann die Feder nur ziehen. Was soll das für eine Funktion haben?. Steht auch nicht in der Anleitung.
- Top productVoldoet aan zijn eisen. Je merkt het direct wanneer je deze ophangt. Top. Zeker een aanrader. Makkelijk te monteren en vast te zetten.